Światło niejedno ma imię

Nie minie się z prawdą ten, kto powie, że światło w fotografowaniu jest najważniejsze. To ono wydobywa barwy, kształty i teksturę. I nigdy nie pokazuje jednego obiektu w ten sam sposób. Zanim wyruszysz w jesienny plener, dowiedz się, jak dobrze wykorzystać światło.

Czytaj więcej...

Nauczyciel on-line?

 Jak wynika z ankiety przeprowadzonej przez portal Pracuj.pl wśród swoich użytkowników, pracujących w zawodzie nauczyciela, 67% z nich ma dostęp do komputera i Internetu w trakcie pracy dydaktycznej. Jednak zdaniem ekspertów rynku edukacyjnego na co dzień tylko nieliczni pedagodzy korzystają z takiej.

Czytaj więcej...

Wkrótce rozstrzygnięcie Konkursu Wrocławski Indeks

Tegoroczni maturzyści i wszyscy, którzy chcą studiować we Wrocławiu powinni się pośpieszyć: jeszcze tylko przez 3 dni mogą wystartować w Konkursie Wrocławski Indeks. 18 czerwca nastąpi oficjalne jego zakończenie. W tym roku konkurencja jest wyjątkowo duża!

Czytaj więcej...

Studia w Wielkiej Brytanii - dlaczego warto

 Dawno już przestały być luksusem dostępnym tylko dla najzamożniejszych. Stały się spełnieniem marzeń będącym w zasięgu ręki każdego ambitnego młodego człowieka. Od zawsze były synonimem wysokiej jakości nauczania i dawały szansę na perfekcyjne opanowanie angielskiego, a co za tym idzie – na lepszy start w życiu.

Czytaj więcej...

© 2008 Dobry Portal - prawda bez retuszu | Joomla Template by vonfio.de